Co si o nás myslí naši zákazníci?

Jsem opravdu překvapená,

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávili obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masaryková - Ředitelka Brick by Brick

Spolupráce byla pro nás nejen přínosná, ale i příjemná.

 Spolupráce probíhala rychle, svižně, v přátelské atmosféře a s maximálním nasazením celého týmu. Během pouhých 2 dnů bylo vše precizně připravené ke zveřejnění. Oceňuji zejména proaktivní přístup paní Ing. Magdy Malé, ochotu maximálně vyhovět a zaměření i na ten nejmenší detail. Práci nám všem pak v mnohém ušetřil také pan Jaroslav Malý například tím, že nám zaslal v 1 souboru 30 print screenů s pozicemi klíčových spojení ve vyhledávání.

Jana Heřmánková - Naturhouse

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble - zakladatel aplikace Spotycon

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání.

Vzhledem k tomu, že koukám na weby z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová - osobní stylistka

Ukázka hotové práce – tisková zpráva – tanečnice Bouresque

Rozsah práce:

vytvoření originálního obsahu

sestavení grafiky tiskové zprávy

rozesílka redaktorům z lifestyle časopisů a novinářům

Klienty si hýčkáme jako v bavlnce!

Kromě Synergy marketingu provozujme  také franchisový portál Topfranchising.cz

 

O portálu Topfranchising

Nosnou myšlenkou portálu je aktivní osvěta, podpora rozvoje franchisingu a smysluplného podnikání u nás. Kromě poskytování informací o aktuálních franchisingových příležitostech se soustředíme na tvorbu kvalitních, hodnotných a obsahově zajímavých článků, které jsou pro Vás, naše čtenáře, podnikatelsky přínosné.

Již šestým rokem vytváříme reklamní PR články pro 60 franchisových konceptů v ČR.

Jaký mají názor naši klienti – zástupci známých značek v Česku?

 

Ing. Jiří Hruška

Ing. Jiří Hruška

Obchodní ředitel Century 21

Portál www.topfranchising.cz osobně považuji za skvělou myšlenku. Pan Jaroslav Malý společně se svou ženou Magdou vytvořili skutečnou bránu do světa franšízového podnikání pro všechny start-upové podnikatele, kteří mají zájem podnikat tam, kde už jiní podnikají, protože vědí jak a mají k dispozici systémy, nástroje a účinnou podporu pro všechny, kdo se k nim připojí. Troufám si tvrdit, že ten, kdo jde do franšízového podnikání právě touto vstupní branou, ve svém podnikání uspěje. Díky portálu www.topfranchising.cz se zde totiž o franšízingu dozví vše potřebné a zároveň si zde najde právě takový obor podnikání a franšízora, který mu nejvíce pasuje. Díky spolupráci s manželi Malými jsme navázali naprosto relevantní obchodní vztahy se zájemci o realitní franšízu, z nichž dva jsou již plnohodnotně a úspěšně připojeni k síti CENTURY 21 Czech Republic a jsem si jistý, že další je budou následovat. Velmi oceňuji zájem o pochopení filozofie partnerského franšízora, smysl pro správné reagování na potřeby klientů – obchodních partnerů, flexibilitu a rychlost jednání pana Malého a paní Malé. Toto vše jsem u nich během naší úspěšné spolupráce našel a díky tomu mohu www.topfranchising.cz rozhodně doporučit. CENTURY 21 Czech Republic

Markéta Krejčíková

Markéta Krejčíková

Franšízová manžerka Bageterie Boulevard

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz. Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Lucie Eliášová

Lucie Eliášová

Obchodní ředitelka sítě Extéria

Dobrý den, pane Malý, Děkuji za dosavadní spolupráci, která nám přinesla nové zájemce o náš franchisový koncept. Vždy se z Vaší strany setkáváme s profesionalitou a pružným reagováním na naše požadavky. Vydané články o našem konceptu mají vysokou úroveň a setkáváme se pouze s kladnými ohlasy na ně.

Kryštof Olsen

Kryštof Olsen

manažer franšízové sítě Subway

Spolupráce s portálem TopFranchising.cz nám přinesla nové zájemce o naše franchisové licence a otevření nových poboček. Zaznamenali jsme také zlepšení pozic při zadání značky Subway v internetových vyhledávačích Google a Seznam.cz. Jednání s lidmi s TopFranchisingu.cz probíhalo vždy příjemně a svižně.

„Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete!“

Steve Jobs

Práci pro naše zákazníky děláme stejně kvalitně jako pro sebe.

Jsme malý tým zapálených lidí, kteří chtějí dosahovat nejlepších možných výsledků.

Se zákazníky si chceme rozumět, protože věříme, že jedině v synergii můžeme těch nejlepších výsledků dosáhnout.

... jsme SYNERGY MARKETING.