Máme spokojené zákazníky

Jsem opravdu překvapená,

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávili obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masaryková – Ředitelka Brick by Brick

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání.

Vzhledem k tomu, že koukám na weby z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová – osobní stylistka

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble – zakladatel aplikace Spotycon

Magda Malá 

zakladatelka Synergy Marketingu

Věnuji se marketingu a obchodu prakticky celý svůj profesní život. Při spolupráci s klienty se snažím o individuální přístup ke každému z nich, ať už pro něj tvořím obsah pro web, vyrábím tiskovou zprávu či PR článek anebo společně tvoříme nový web či stavíme celou strategii značky. Mou snahou je vždy dokonale pochopit klientovy potřeby a uspokojit je s co možná nejlepším výsledkem.

Ukázka realizace webových stránek

Blog o zdravé výživě

Jíme s Míšou

AKTUÁLNĚ STAVÍME

Franšízová síť restaurací

Charlie Food & Friends

Web poradkyně pro krásu

Hloubková analýza pleti

Porodní asistentka a dula

Viktorie Sieczková

AKTUÁLNĚ STAVÍME

Web výživové poradkyně

Zdravě s Terezou

Web módní poradkyně

Osobní stylistka

Montáž a servis klimatizací

Neoklima

Ruční výroba šperků

Návrh webu zlatnice

AKTUÁLNĚ STAVÍME

Obchod s dámským oblečením

Šablona pro samotvorbu

S manžely Malými se mi pracovalo opravu skvěle

Jsou milí, umí naslouchat přání zákazníka a snaží se v maximální možné míře vyhovět a zároveň mé přání zpracovat tak, aby dávalo smysl zase po stránce marketingu. Jsou spolehliví, precizní a výsledek stojí za to. Věřím, že vše, co pro mě udělali, mě také přinese v budoucnu i více zákazníků (nové webové stránky, nastavení SEO, video…). Doporučení je na mé straně.

Tereza Kukol – výživová poradkyně

 

Spolupráce předčila moje očekávání

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání. Vzhledem k tomu, že koukám na webu z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová – osobní stylistka

 

Spolupráce byla opravdu příjemná...

Spolupráce s manžely Malými – SYNERGY MARKETING, byla pro mě opravdu příjemná a nad moje očekávání. Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. Nejen, že opravdu ví, co dělají a jsou to profesionálové, ale jsou to také opravdu milí lidé a jsem šťastná, že jsem si vybrala je. Už nyní s manželem připravujeme koncept na další stránky a 100% se na detaily a zprovoznění obrátíme opět na tyto dva úžasný parťáky! 😊 Moc děkuji, že jste mi splnili můj sen.

Andrea Hrdličková – poradkyně pro zdravou a krásnou pleť

„Snažíme se na projekty nahlížet optikou Vašich zákazníků a zároveň přemýšlíme byznysově pro Vás – v komplexním měřítku, v souvislostech, s nimiž je třeba počítat…. Protože jedině tak můžeme dosáhnout výsledku, který Vaše klienty přesvědčí o tom, že právě Vy jste ten, kdo uspokojí jeho potřeby nejlépe. Že právě Vy mu poskytnete službu, kterou potřebuje (nejlépe ze všech!). Nebudete jen dalšími z mnoha, ale pomůžeme Vám nalézt konkurenční výhody a vyzdvihnout je tak, že budete pro své klienty TÍM PRAVÝM A JEDINÝM partnerem či dodavatelem, na něhož se budou s radostí a důvěrou obracet…“

Jaroslav a Magda Malí

Ukázka realizace animovaných videí

Animované video

Život s obezitou

Animované video

Spotykon

Animované video

Finpos

Animované video

Zdravě s Terezou

Výroba tiskových zpráv.

Tisková zpráva – tanečnice Bouresque

Rozsah práce:

 1. vytvoření originálního obsahu

2. sestavení grafiky tiskové zprávy

3. rozesílka redaktorům z lifestyle časopisů a novinářům

Ukázka PR článků 

Pro franšízové koncepty zpracováváme PR články, které publikujeme na vlastím portále Topfranchising.cz

Jaroslav a Magda Malí vytvořili skutečnou bránu do světa franšízového podnikání

pro všechny start-upové podnikatele, kteří mají zájem podnikat tam, kde už jiní podnikají, protože vědí jak a mají k dispozici systémy, nástroje a účinnou podporu pro všechny, kdo se k nim připojí. Troufám si tvrdit, že ten, kdo jde do franšízového podnikání právě touto vstupní branou, ve svém podnikání uspěje. Díky portálu www.topfranchising.cz se zde totiž o franšízingu dozví vše potřebné a zároveň si zde najde právě takový obor podnikání a franšízora, který mu nejvíce pasuje. Díky spolupráci s manželi Malými jsme navázali naprosto relevantní obchodní vztahy se zájemci o realitní franšízu, z nichž dva jsou již plnohodnotně a úspěšně připojeni k síti CENTURY 21 Czech Republic a jsem si jistý, že další je budou následovat. Velmi oceňuji zájem o pochopení filozofie partnerského franšízora, smysl pro správné reagování na potřeby klientů – obchodních partnerů, flexibilitu a rychlost jednání pana Malého a paní Malé. Toto vše jsem u nich během naší úspěšné spolupráce našel a díky tomu mohu www.topfranchising.cz rozhodně doporučit. CENTURY 21 Czech Republic.

Jiří Hruška – obchodní ředitel Century 21

 

Oceňujeme vstříčný přístup

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz. Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Markéta Krejčíková – manažerka franšízové sítě Bageterie Boulevard

Děkujeme za spolupráci a profesionální přístup

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz. Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Lucie Eliášová – obchodní ředitelka franšízové sítě Extéria

 

Spolupráce s portálem TopFranchising.cz nám přinesla nové zájemce

o naše franchisové licence a otevření nových poboček. Zaznamenali jsme také zlepšení pozic při zadání značky Subway v internetových vyhledávačích Google a Seznam.cz. Jednání s lidmi s TopFranchisingu.cz probíhalo vždy příjemně a svižně.

Kryštof Olsen – manažer franšízy Subway

“Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete”

 

Steve Jobs